Akademia Małego Muzyka

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym

Popołudniowe zajęcia grupowe dla maluszków w wieku żłobkowym i przedszkolaków, (podział na grupy), podczas których dzieci śpiewają, słuchają muzyki, bawią się (zabawy z elementami rytmiki), tańczą, grają na prostych instrumentach. Dodatkowym urozmaiceniem zajęć są elementy pantomimy i teatru.


W sposób harmonijny wspieramy rozwój Państwa pociech!

Zajęcia pozwalają dziecku:
- rozwijać wrażliwość artystyczną
- poznać tajniki rytmu, tempa i dynamiki w muzyce
- rozwijać poczucie rytmu
- poprawić koordynację wzrokowo-słuchowo- ruchową
- wesprzeć rozwój społeczny dziecka,

Oprócz tego zajęcia:
- kształtują osobowość dziecka
- poprawiają płynność mowy i dykcję u dziecka
- poprawiają koncentrację uwagi
- wpierają rozwój intelektualny i emocjonalny
Prowadząca

Magdalena Karnowska

Trener ATRiE
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwentka studiów magisterskich Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego na wydziale Dyrygentury, Kompozycji, Teorii Muzyki i Rytmiki, specjalność Rytmika. W 2016 roku została laureatką II nagrody na Międzynarodowym Konkursie Rytmiki w Hellerau – Drezno. Uczestniczka kursów Teorii Uczenia się Muzyki wg E.E.Gordona: Rozwój muzyczny dziecka od poczęcia do dziewiątego roku życia, oraz Wspieranie indywidualnych uzdolnień muzycznych dzieci w koncepcji Edwina E. Gordona. Współpracowała z poznańską ProSinfonicą tworząc i uczestnicząc w audycjach muzycznych organizowanych dla szkół ogólnokształcących na terenie Poznania i jego okolic, oraz z Prywatną Szkołą Muzyki Kompozytornia w Poznaniu prowadząc zajęcia umuzykalniające, ucząc gry na fortepianie oraz organizując koncerty dla dzieci. Obecnie jest nauczycielką rytmiki i kształcenia słuchu w Państwowej Szkole Muzycznej I i IIst. im. Henryka Melcera w Kaliszu oraz współpracuje ze studentami UAM Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu, a także z uczniami Studium Organistowskiego Diecezji Kaliskiej. Uwielbia pracę z dziećmi, dzięki której może przekazać im swoją pasję do muzyki.

Masz pytania?
Zostaw kontakt do Siebie
- skontaktujemy się z Tobą

Pole z gwiazdką * są obowiązkowe

Dziękujemy za kontakt

Cennik


Prowadzimy zajęcia w żłobkch, przedszkolach,
domach kultury, itp.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 
lub e-mailowego