Warsztaty wsparcia dla kobiet

To spotkanie w bezpiecznej atmosferze przyjaźni, zrozumienia i wsparcia. Nie oceniamy, nie radzimy. Rozmawiamy ze sobą i o swoich emocjach. Dzielimy się subtelną chwilą, rozmową i wspólne je przeżywamy. Otoczysz się osobami, przy których poczujesz się komfortowo. Nie będziesz spełniać niczyich oczekiwań. Posłuchasz intuicji, nauczysz się ją doceniać. Uświadomisz sobie potrzebę wdzięczności i doceniania siebie. Pewnie czujesz się przeciążona, brakuje Ci czasu, poczucia wewnętrznego spokoju i nazwania swoich potrzeb.  Będziesz mogła podzielić się swoim doświadczeniem, staniesz się inspiracją dla innych. Zobaczysz jak często w życiu doświadczałaś i wykorzystywałaś swój talent i potencjał. Poznasz radość dzielenia się nim. Odpoczniesz. Dowiesz się jak ważne jest stawianie granic. Wysłuchasz i będziesz wysłuchana. Dasz swoją obecność i nie pozostaniesz sama. 

Spotkania mają na celu wzajemną pomoc, przekazanie wsparcia i zrozumienia. W poczuciu zaufania i braku oceny, poczujesz się lepiej lub po prostu dobrze. Dzięki akceptacji siebie i innych, będziesz stawać się bardziej asertywna, uświadomisz sobie istotę relacji, budowania przyjaźni.  Być kobietą bez ciągłego udowadniania kobiecości. To piękne, prawda?

    Kobiecość i jej siła nie mają wieku. Spotkania są więc dla wszystkich kobiet, które potrzebują rozmowy, wsparcia, obecności i rozpoznania drzemiącej w nich siły.  Grupy mogą być organizowane w gronie znajomych sobie kobiet lub spontanicznie zapisanych przez naszą firmę. Zapraszamy serdecznie. Ilość miejsc ograniczona.

Prowadząca

Katarzyna Strojna - Bigora 

Trener ATRiE
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

aktorka, certyfikowana arteterapeutka Kairos (teatroterapia, drama) dyplomowany LIFE Coach UŁ, Art i Arte  Coach, trener emisji głosu i technik pracy z oddechem i głosem, trener umiejętności miękkich, promotorka zdrowego stylu życia, pedagog, etatowy wykładowca  UAM, współpracuje z wieloma innymi uczelniami wyższymi.

Pełna sylwetka

Masz pytania?
Zostaw kontakt do Siebie - skontaktujemy się z Tobą

Pole z gwiazdką * są obowiązkowe

Dziękujemy za kontakt

Cennik

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny